İnsan Kaynakları

Başarının temel kaynağının, takım çalışması olduğunu biliyoruz. Bu nedenle çalışma arkadaşlarımızın mutluluğu öncelikli hedefimizdir. Şirketimize gönülden bağlı, uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı prensip edinmiş, bireysel motivasyonu ve hedefleri yüksek, dinamik, farklı ve yaratıcı düşünebilen takım arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz…

Dinamik Takım Arkadaşları

Casel İlaç olarak günceli yakalamanın her zaman bir adım öne geçireceğinin farkındayız. Bu nedenle genç, dinamik, kurum kültürüne adapte olabilen, gelişim ve değişime açık takım arkadaşlarımızın hedeflerimize ulaşmada en büyük destekçilerimiz olduğuna inanıyoruz.

Dayanışma Kültürü

Dayanışma kültürünün hakim olduğu kurumlarda huzur ve başarı bir aradadır. Casel İlaç olarak takım arkadaşlarımız arasında yardımseverlik ve dayanışma kültürünü ön planda tutuyoruz. Üretkenlik dışı davranışların her zaman karşısındayız. Dayanışmanın getireceği üretkenliğin, problem çözmenin ve kurumsal hedeflere ulaşmanın anahtarı olacağını biliyoruz.

Olanaklar

Bünyemizde çalışan tüm arkadaşlarımıza, sektör ve piyasa şartlarına uygun olanaklar sağlamaya özen gösteriyoruz. Başarının kaynağının verimli ve mutlu bir çalışma ortamı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle önceliğimiz, takım arkadaşlarımızın motivasyonudur.

Yan Haklar ve Kurum İçi Etkinlikler

Standart çalışma koşulları ve gelişim olanaklarının yanı sıra farklı kurumlarla yaptığımız iş birlikleriyle, takım arkadaşlarımıza yan haklar sağlıyoruz. Motivasyonu yüksek tutmak ve üretkenliği arttırabilmek için de keyifli vakit geçirebileceğimiz dönemsel kurum içi etkinlikler düzenliyoruz.

Kadın İstihdamına Destek

Kadınların iş dünyasında yaratacakları katma değerin ve farklılığın bilincindeyiz. Casel İlaç olarak bünyemizde çalışan kadın personel oranı devamlı olarak artmaktadır. Kadınların iş hayatında aktif olarak yer almalarına olanak sağlamaya devam edeceğiz. Kurumumuzda kadınlara yönelik herhangi bir negatif ayrımcılığa neden olabilecek tüm faktörleri ortadan kaldırmak, önceliğimizdir.

Çalışan Memnuniyeti

Özlük bilgileri alınmadan yapılan kurum içi online anketin sonuçlarına göre 2022 yılı itibariyle Casel İlaç çalışanları, firma memnuniyet düzeylerini * %88.5 oranında “Çok Memnun” ve “Memnun” olarak belirtmişlerdir.
*Google Online Anket verilerine göre

Tıbbi Satış Temsilciliği Hakkında

Casel İlaç olarak, ilaç sektöründe deneyimli adayları tercih ediyoruz. Deneyimli adaylarda, yüksek ikna yeteneği, farklı ve analitik düşünebilme özelliği arıyor, adayların firmamıza katabileceği değerleri de göz önüne alarak bir işe alım süreci başlatıyoruz. Tarafsız ve adil bir işe alım sürecinden sonra işe başlayan takım arkadaşlarımızın adaptasyon süreci, doğrudan saha çalışmaları ile başlamaktadır. Dört adaptasyon sürecini başarıyla tamamlayan arkadaşlarımız, kendi bölgelerinde çalışmaya başlayarak firmamızın satışlarına katkıda bulunmaktadırlar. Tıbbi satış temsilciği yapan takım arkadaşlarımıza sektör ortalamalarına uygun olanaklar sağlanır. Adaptasyon süreci sonunda gereken çalışma materyelleri ve şirket aracı verilir. Kariyer olanaklarının başında yüksek satış başarısı şartı yer almaktadır. Casel’e katılan farklı değerler ve firmaya bağlılık diğer terfi kriterleridir. Üst pozisyona terfi etme olanağına sahip olacak arkadaşlarımız, Casel İlaç bünyesinde yetişen arkadaşlarımızdır.

İş başvurularınızı kariyer@casel.com adresine CV’nizi göndererek gerçekleştirebilirsiniz.