İnsan Kaynakları

Başarının temel kaynağının, takım çalışması olduğunu biliyoruz. Bu nedenle çalışma arkadaşlarımızın mutluluğu öncelikli hedefimizdir. Şirketimize gönülden bağlı, uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı prensip edinmiş, bireysel motivasyonu ve hedefleri yüksek, dinamik, farklı ve yaratıcı düşünebilen takım arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz…

Tıbbi Satış Temsilcisi İşe Alım Süreci

Casel İlaç olarak, ilaç sektöründe deneyimli adayları tercih ediyoruz. Deneyimli adaylarda, yüksek ikna yeteneği, farklı ve analitik düşünebilme özelliği arıyor, adayların firmamıza katabileceği değerleri de gözönüne alarak bir işe alım süreci başlatıyoruz. Tarafsız ve adil bir işe alım sürecinden sonra işe başlayan takım arkadaşlarımızın adaptasyon süreci, doğrudan saha çalışmaları ile başlamaktadır. 4 hafta süren bu süreci başarı ile geçiren arkadaşlarımız, kendi bölgelerinde çalışmaya başlayarak firmamızın satışlarına katkıda bulunmaktadırlar.

Kariyer Olanakları

Satış pazarlama kadromuza sektör ortalamalarına uygun olanaklar sağlanır. Adaptasyon süreci sonunda şirket aracı ve şirket telefonu verilir. Kariyer olanaklarının başında yüksek satış başarısı şartı yer almaktadır. Casel’e katılan farklı değerler ve firmaya bağlılık diğer terfi kriterleridir. Üst pozisyona terfi etme olanağına sahip olacak arkadaşlarımız, Casel İlaç bünyesinde yetişen arkadaşlarımızdır.

İş başvurularınızı kariyer@casel.com adresine CV’nizi göndererek gerçekleştirebilirsiniz.